|
|
Mohamed E. Zayed, Abdallah Kamal, Mohamed Ragab Diab, Fadl A. Essa, Otto L. Muskens, Manabu Fujii and Ammar H. Elsheikh
|
|
|
|
|
Aavudai Anandhi, Raveendranpillai Deepa, Amit Bhardwaj and Vasubandhu Misra
|
|
|
|
|
|
Linmin Shang, Jingwei Cao, Xin Jia, Shengrui Yang, Sainan Li, Lei Wang, Zhengwei Wang and Xiaobing Liu
|
|
|
|
|
Evridiki Barka, Constantinos Noutsopoulos, Andriani Galani, Iliana Panagou, Maria Kalli, Elena Koumaki, Simos Malamis and Daniel Mamais
|
|
|
|
|
Yubo Zhao, Kexun Li, Bangsong Sheng, Feiyong Chen and Yang Song
|
|
|
|
|
Damian Absalon, Magdalena Matysik and Lukasz Pieron
|
|
|
|
|
Malik Urfa Gul, Anand Paul, Manimurugan S and Abdellah Chehri
|
|
|
|
|
Pranav Thoutam, Parvin Ahmadi Sefiddashti, Faizan Ahmad, Hani Abulkhair, Iqbal Ahmed, Abdulmohsen Al-saiari, Eydhah Almatrafi, Omar Bamaga and Sina Rezaei Gomari
|
|
|
|
|
Fazlul Karim, Mohammed Ali Armin, David Ahmedt-Aristizabal, Lachlan Tychsen-Smith and Lars Petersson
|
|
|
|
|
Youfei Hu, Haiyan Yang, Haolan Zhou and Qianwen Lv
|
|
|
|
|
Hieu Ngoc Le, Tetsuya Shintani and Keisuke Nakayama
|
|
|
|
|
Chunyan Yin, Lijun Li, Ju Zhao, Jingsong Yang and Haogeng Zhao
|
|
|
|
|
Shiwei Li, Siyue Wang, Shubin Zou, Yang Wang, Wei Fan and Dan Xiao
|
|
|
|
|
Bianca Pietsch Cunha Bendito, Henrique Marinho Leite Chaves and Aldicir Scariot
|
|
|
|
|
Zhou Cheng, Cehui Mo, Ming Wu, Huihui Cao, Yanru Hao, Guoping Lu, Qusheng Li, Jianfeng Wu, Jichun Wu and Bill X. Hu
|
|
|
|
|
Meenakshi Arora, Ishitha Chopra, Minh Hoang Nguyen, Priyaga Fernando, Matthew J. Burns and Timothy D. Fletcher
|
|
|
|
|
S. Poornima, M. Pushpalatha, Raghavendra B. Jana and Laxmi Anusri Patti
|
|
|
|
|
Pedro Mauricio Acosta-Castellanos, Yuddy Alejandra Castro Ortegón and Nestor Rafael Perico Granados
|
|
|
|
|
Anastasia E. Gorelikova, Vyacheslav V. Randin, Alexander V. Chinak and Oleg N. Kashinsky
|
|
|
|
|
Stefania Piazza, Mariacrocetta Sambito and Gabriele Freni
|
|
|
|
|
Rerkchai Srivoramasa, Natthapong Nanthasamroeng, Rapeepan Pitakaso, Thanatkij Srichok, Surajet Khonjun, Worapot Sirirak and Chalermchat Theeraviriya
|
|
|
|
|
Yahua Li, Xiangfen Liu, Qianzheng Li, Yao Guo, Yi Zhang, Chuan Wang, Qiaohong Zhou and Zhenbin Wu
|
|
|
|
|
Rabin Chakrabortty, Subodh Chandra Pal, Dipankar Ruidas, Paramita Roy, Asish Saha and Indrajit Chowdhuri
|
|
|
|
|
Marcello Cerrato, Pere M. Mir-Rosselló, Pere Ferriol, Lorenzo Gil, Margalida Monserrat-Mesquida, Silvia Tejada, Samuel Pinya and Antoni Sureda
|
|
|
|
|
Bojan Ðurin, Lucija Plantak, Ognjen Bonacci and Fabio Di Nunno
|
|
|
|
|
Kulyash Meiramkulova, Aliya Kydyrbekova, Davud Devrishov, Ubaidulayeva Nurbala, Akmaral Tuyakbayeva, Sayan Zhangazin, Rimma Ualiyeva, Valentina Kolpakova, Yuliya Yeremeyeva and Timoth Mkilima
|
|
|
|
|
Maria Papale, Gabriella Caruso, Giovanna Maimone, Rosabruna La Ferla, Angelina Lo Giudice, Alessandro Ciro Rappazzo, Alessandro Cosenza, Filippo Azzaro, Roberta Ferretti, Rodolfo Paranhos, Anderson Souza Cabral, Massimo Caccia, Angelo Odetti, Giuseppe Zappalà, Gabriele Bruzzone and Maurizio Azzaro
|
|
|
|
|
Raid Alrowais, Noha Said, Muhammad Tariq Bashir, Ahmed Ghazy, Bandar Alwushayh and Mahmoud M. Abdel Daiem
|
|
|
|
|
Admitos A. Bideris-Davos and Panagis N. Vovos
|
|
|
|
|
Kidoo Park, Yeongjeong Seong, Younghun Jung, Ilro Youn and Cheon Kyu Choi
|
|
|
|
|
Ganeshchandra Mallya, Mohamed M. Hantush and Rao S. Govindaraju
|
|
|
|
|
Dariush Azadikhah, Ahmad Mohamadi Yalsuyi, Shubhajit Saha, Nimai Chandra Saha and Caterina Faggio
|
|
|
|
|
Marinela del Carmen Valencia Giraldo, Simon Ricard and François Anctil
|
|
|
|
|
Nelson Carriço, Bruno Ferreira, André Antunes, João Caetano and Dídia Covas
|
|
|
|
|
|
Justyna Chojnacka, Agata Drobniewska, Wioletta Lenga, Joanna Misztal, Milena Wawryniuk and Grzegorz Nalecz-Jawecki
|
|
|
|
|
Yuanzhi He, Hanxun Wang, Jin Zhou, Haifeng Su, Li Luo and Bin Zhang
|
|
|
|
|
Águeda Bellver-Domingo, Lledó Castellet-Viciano, Vicent Hernández-Chover and Francesc Hernández-Sancho
|
|
|
|
|
Ahmad Shahedi, Ahmad Khodadadi Darban, Ahmad Jamshidi-Zanjani, Fariborz Taghipour and Mehdi Homaee
|
|
|
|
|
Shengle Cao, Yijiao Diao, Jiachang Wang, Yang Liu, Anita Raimondi and Jun Wang
|
|
|
|
|
Bernhard Jonathan Sattler, John Friesen, Andrea Tundis and Peter F. Pelz
|
|
|
|
|
Xiaoshan Liu, Jinyou Lu, Chaowang Zou, Bo Deng, Lina Liu and Shaofeng Yan
|
|
|
|
|
Dongwang Wang, Liang Zhang, Jinzhu Zhang, Wenhao Li, Haiqiang Li, Yonghui Liang, Yue Han, Pengcheng Luo and Zhenhua Wang
|
|
|
|
|
Jiaxing Xu, Hongxiang Fan, Minghan Luo, Piji Li, Taeseop Jeong and Ligang Xu
|
|
|
|
|
|
Hongxiang Wang, Yinchu Ma, Fengtian Hong, Huan Yang, Lintong Huang, Xuyang Jiao and Wenxian Guo
|
|
|
|
|
Hassan Alzahrani, Abdelbaset S. El-Sorogy, Saleh Qaysi and Fahad Alshehri
|
|
|
|
|
Mohamed Galal Eltarabily, Ismail Abd-Elaty, Ahmed Elbeltagi, Martina Zelenáková and Ismail Fathy
|
|
|
|
|
Sul-Min Yun, Hang-Tak Jeon, Jae-Yeol Cheong, Jinsoo Kim and Se-Yeong Hamm
|
|
|
|
|
Julie Blue, Thomas Boving, Mary Ellen Tuccillo, Jonathan Koplos, Jason Rose, Michael Brooks and David Burden
|
|
|
|
|
Aldona Dobrzycka-Krahel and Maria Leonor Fidalgo
|
|
|
|
|
Liming Zhang, Xingyu Zhou, Jijia Sun, Peiyin Jiang, Zhihao Lu and Cheng Cheng
|
|
|
|
|
Erica Matta, Mariano Bresciani, Giulio Tellina, Karin Schenk, Philipp Bauer, Fabian Von Trentini, Nils Ruther and Alena Bartosova
|
|
|
|
|
Mustafa El-Rawy, Okke Batelaan, Nassir Al-Arifi, Ali Alotaibi, Fathy Abdalla and Mohamed Elsayed Gabr
|
|
|
|
|
Jingyun Gui, Ignacio Pérez-Rey, Miao Yao, Fasuo Zhao and Wei Chen
|
|
|
|
|
Biplov Bhandari, Kel Markert, Vikalp Mishra, Amanda Markert and Robert Griffin
|
|
|
|
|
Jelena Godrijan, Jasna Arapov, Sanda Skejic and Mia Bu?ancic
|
|
|
|
|
Hengzhi Hu, Hanwei Yang, Jiahong Wen, Min Zhang and Yanjuan Wu
|
|
|
|
|
Balamurugan Panneerselvam, Nagavinothini Ravichandran, Shunmuga Priya Kaliyappan, Shankar Karuppannan and Butsawan Bidorn
|
|
|