|
|
Wiebke Bebermeier, Julia Meister, Chandana Rohana Withanachchi, Ingo Middelhaufe and Brigitta Schütt
|
|
|
|
|
Hogeun Park, Takuji W. Tsusaka, Valerien O. Pede and Kyung-Min Kim
|
|
|
|
|
Yong Wu, Xiaohong Shi, Changyou Li, Shengnan Zhao, Fang Pen and Timothy R. Green
|
|
|
|
|
Carlos Monrabal-Martinez, Aamir Ilyas and Tone M. Muthanna
|
|
|
|
|
Wenhui Zhang, Qiujin Xu, Xixi Wang, Xiaozhen Hu, Cheng Wang, Yan Pang, Yanbin Hu, Yang Zhao and Xiao Zhao
|
|
|
|
|
Tomasz Dysarz, Ewelina Szalkiewicz and Joanna Wicher-Dysarz
|
|
|
|
|
Mou Leong Tan, Philip W. Gassman and Arthur P. Cracknell
|
|
|
|
|
Shaonan Tian, Zhe Tian, Hong Yang, Min Yang and Yu Zhang
|
|
|
|
|
Yuan-Hao Fang, Xingnan Zhang, Guo-Yue Niu, Wenzhi Zeng, Jinfeng Zhu and Tao Zhang
|
|
|
|
|
Nasim Hosseini, Jacinda Johnston and Karl-Erich Lindenschmidt
|
|
|
|
|
Yang Wang, Chuanzhe Li, Jia Liu, Fuliang Yu, Qingtai Qiu, Jiyang Tian and Mengjie Zhang
|
|
|
|
|
|
Jennifer Cartwright, Casey Caldwell, Steven Nebiker and Rodney Knight
|
|
|
|
|
Rubén Jerves-Cobo, Gert Everaert, Xavier Iñiguez-Vela, Gonzalo Córdova-Vela, Catalina Díaz-Granda, Felipe Cisneros, Ingmar Nopens and Peter L. M. Goethals
|
|
|
|
|
|
Mijin Seo, Fouad Jaber, Raghavan Srinivasan and Jaehak Jeong
|
|
|
|
|
Ji-Yeon Kim and Hyun-Woo Kim
|
|
|
|
|
Morten Graversgaard, Brian H. Jacobsen, Chris Kjeldsen and Tommy Dalgaard
|
|
|
|
|
Sharon B. Megdal, Susanna Eden and Eylon Shamir
|
|
|
|
|
Lan-mu Zeng, Ming-yuan Du and Xiao-lin Wang
|
|
|
|
|
Donghwi Jung, Young Hwan Choi and Joong Hoon Kim
|
|
|
|
|
|
Hailiang Song, Shuai Zhang, Xizi Long, Xiaoli Yang, Hua Li and Wenli Xiang
|
|
|
|
|
|
Bin Liu, Fangshu Qu, Shaodong Guo, Huarong Yu, Guibai Li, Heng Liang and Bart Van der Bruggen
|
|
|
|
|
Ranka Junge, Bettina König, Morris Villarroel, Tamas Komives and M. Haïssam Jijakli
|
|
|
|
|
Xiaowen Ding, Ying Xue, Ming Lin and Guihong Jiang
|
|
|
|
|
Terence Epule Epule, James D. Ford, Shuaib Lwasa and Laurent Lepage
|
|
|
|
|
Carlos Gutiérrez-Martín, María M. Borrego-Marín and Julio Berbel
|
|
|
|
|
Karen E. Barry, Joanne L. Vanderzalm, Konrad Miotlinski and Peter J. Dillon
|
|
|
|
|
Lei Zou, Jun Xia and Dunxian She
|
|
|
|
|
Pieter J. Stuyfzand, Ebel Smidt, Koen G. Zuurbier, Niels Hartog and Mohamed A. Dawoud
|
|
|
|
|
Delphine Brogna, Adrien Michez, Sander Jacobs, Marc Dufrêne, Caroline Vincke and Nicolas Dendoncker
|
|
|
|
|
Stefania Arborea, Giacomo Giannoccaro, Bernardo C. De Gennaro, Vito Iacobellis and A. Ferruccio Piccinni
|
|
|
|
|
Zan Rubin, G. Mathias Kondolf and Blanca Rios-Touma
|
|
|
|
|
Kamal Ahmed, Eun-Sung Chung, Jae-Yeol Song and Shamsuddin Shahid
|
|
|
|
|
Elena Pacchin, Stefano Alvisi and Marco Franchini
|
|
|
|
|
Xiyun Jiao, Arkin Maimaitiyiming, Mohamed Khaled Salahou, Kaihua Liu and Weihua Guo
|
|
|
|
|
Shaofeng Xu, Jinxi Song, Weiwei Jiang, Guotao Zhang, Ming Wen, Junlong Zhang and Ying Xue
|
|
|
|
|
Yury M. Polishchuk, Alexander N. Bogdanov, Vladimir Yu. Polishchuk, Rinat M. Manasypov, Liudmila S. Shirokova, Sergey N. Kirpotin and Oleg S. Pokrovsky
|
|
|
|
|
Pol Bouratsis, Panayiotis Diplas, Clinton L. Dancey and Nikolaos Apsilidis
|
|
|
|
|
Nkululeko Simeon Dlamini, Md Rowshon Kamal, Mohd Amin Bin Mohd Soom, Mohd Syazwan Faisal bin Mohd, Ahmad Fikri Bin Abdullah and Lai Sai Hin
|
|
|
|
|
David Rozman, Zbynek Hrkal, Miroslav Vána, Jan Vymazal and Zuzana Boukalová
|
|
|
|
|
Tasnim Nasrin, Ashok K. Sharma and Nitin Muttil
|
|
|
|
|
|
Roger Attwater and Chris Derry
|
|
|
|
|
Sadhana Shrestha, Yoko Aihara, Arun Prasad Bhattarai, Niranjan Bista, Sudarshan Rajbhandari, Naoki Kondo, Futaba Kazama, Kei Nishida and Junko Shindo
|
|
|
|
|
Karin Hellauer, Dorothea Mergel, Aki S. Ruhl, Josefine Filter, Uwe Hübner, Martin Jekel and Jörg E. Drewes
|
|
|
|
|
Byungwan Jo and Zafar Baloch
|
|
|
|
|
Yuan Shen, Huiming Cao, Mingfang Tang and Hongbing Deng
|
|
|
|
|
|
Amin Zettam, Amina Taleb, Sabine Sauvage, Laurie Boithias, Nouria Belaidi and José Miguel Sánchez-Pérez
|
|
|
|
|
Minghai Hong, Wenzhi Zeng, Tao Ma, Guoqing Lei, Yuanyuan Zha, Yuanhao Fang, Jingwei Wu and Jiesheng Huang
|
|
|
|
|
Eric C. Edwards, Ryan C. Bosworth, Patrick Adams, Viviane Baji, Amberlee Burrows, Coleman Gerdes and Michelle Jones
|
|
|
|
|
Joel Hernández-Bedolla, Abel Solera, Javier Paredes-Arquiola, María Pedro-Monzonís, Joaquín Andreu and Sonia Tatiana Sánchez-Quispe
|
|
|
|
|
Chris Garda, Heather Castleden and Cathy Conrad
|
|
|
|
|
Liguang Jiang, Raphael Schneider, Ole B. Andersen and Peter Bauer-Gottwein
|
|
|
|
|
Francis Ndamani and Tsunemi Watanabe
|
|
|
|
|
Dylan E. Chapple, Phyllis Faber, Katharine N. Suding and Adina M. Merenlender
|
|
|
|
|
Junsong Jia, Huiyong Jian, Dongming Xie, Zhongyu Gu and Chundi Chen
|
|
|
|
|
Zhiping Fan, Zhihua Tu, Fayun Li, Yanbin Qin, Dongzhou Deng, Dehui Zeng, Xuekai Sun, Qiong Zhao and Yalin Hu
|
|
|
|
|
Niels Thevs, Sabir Nurtazin, Volker Beckmann, Ruslan Salmyrzauli and Altyn Khalil
|
|
|
|
|
Aude Zingraff-Hamed, Sabine Greulich, Karl Matthias Wantzen and Stephan Pauleit
|
|
|
|
|
Chen Cao, Shengyuan Song, Jianping Chen, Lianjing Zheng and Yuanyuan Kong
|
|
|
|
|
Iulii Didovets, Anastasia Lobanova, Axel Bronstert, Sergiy Snizhko, Cathrine Fox Maule and Valentina Krysanova
|
|
|
|
|
Wei-Bo Chen and Wen-Cheng Liu
|
|
|
|
|
Yu-Pin Lin, Yu-Wen Chen, Liang-Cheng Chang, Ming-Sheng Yeh, Guo-Hao Huang and Joy R. Petway
|
|
|
|
|
Hatim O. Sharif, Muhammad Al-Zahrani and Almoutaz El Hassan
|
|
|
|
|
Sanita Dhaubanjar, Claus Davidsen and Peter Bauer-Gottwein
|
|
|
|
|
Azizallah Izady, Osman Abdalla, Ata Joodavi and Mingjie Chen
|
|
|
|
|
|
Zhenliang Yin, Qi Feng, Shiyin Liu, Songbing Zou, Jing Li, Linshan Yang and Ravinesh C. Deo
|
|
|
|
|
Patricia Gómez-Martínez, Francisco Cubillo, Francisco J. Martín-Carrasco and Luis Garrote
|
|
|
|
|
Saeid Ashraf Vaghefi, Karim C. Abbaspour, Monireh Faramarzi, Raghavan Srinivasan and Jeffrey G. Arnold
|
|
|
|
|
Yufei Ding, Yong Liu, Xingnian Liu, Ridong Chen and Songdong Shao
|
|
|
|
|
Pawel Marcinkowski, Mikolaj Piniewski, Ignacy Kardel, Mateusz Szczesniak, Rasmus Benestad, Raghavan Srinivasan, Stefan Ignar and Tomasz Okruszko
|
|
|
|
|
Peijuan Wang, Jianxiu Qiu, Zhiguo Huo, Martha C. Anderson, Yuyu Zhou, Yueming Bai, Tao Liu, Sanxue Ren, Rui Feng and Pengshi Chen
|
|
|
|
|
Conrad Brendel and Michelle L. Soupir
|
|
|
|
|
Xuehua Zhao, Xu Chen, Yongxin Xu, Dongjie Xi, Yongbo Zhang and Xiuqing Zheng
|
|
|
|
|
Minglei Ren, Xiaoyan He, Guangyuan Kan, Fan Wang, Hongbin Zhang, Hui Li, Daling Cao, Hong Wang, Dongya Sun, Xiaoming Jiang, Gang Wang and Zhongbo Zhang
|
|
|
|
|
Adrián Rabadán and Francisco J. Sáez-Martínez
|
|
|