|
|
Sujay S. Kaushal, Arthur J. Gold and Paul M. Mayer
|
|
|
|
|
Gokhan Cuceloglu, Karim C. Abbaspour and Izzet Ozturk
|
|
|
|
|
Hakan Djuma, Adriana Bruggeman, Corrado Camera, Marinos Eliades and Konstantinos Kostarelos
|
|
|
|
|
Pawel Marcinkowski and Mateusz Grygoruk
|
|
|
|
|
|
Gregory Meyers, Zoran Kapelan and Edward Keedwell
|
|
|
|
|
Gebiaw T. Ayele, Engidasew Z. Teshale, Bofu Yu, Ian D. Rutherfurd and Jaehak Jeong
|
|
|
|
|
Younghun Jung, Ju-Young Shin, Hyunjun Ahn and Jun-Haeng Heo
|
|
|
|
|
Niels Hartog and Pieter J. Stuyfzand
|
|
|
|
|
Vadim Yapiyev, Zhanay Sagintayev, Vassilis J. Inglezakis, Kanat Samarkhanov and Anne Verhoef
|
|
|
|
|
José L. Pérez-Díaz, Ognyan Ivanov, Zahary Peshev, Marco A. Álvarez-Valenzuela, Ignacio Valiente-Blanco, Tsvetina Evgenieva, Tanja Dreischuh, Orlin Gueorguiev, Peter V. Todorov and Ashok Vaseashta
|
|
|
|
|
Qingyu Jia, Wenying Yu, Li Zhou and Chenghua Liang
|
|
|
|
|
|
Michal Laska, Barbara Barzycka and Bartlomiej Luks
|
|
|
|
|
Mario Maiolo, Giuseppe Mendicino, Daniela Pantusa and Alfonso Senatore
|
|
|
|
|
Rick J. Hogeboom and Arjen Y. Hoekstra
|
|
|
|
|
Julio Berbel, Carlos Gutiérrez-Martín and Julia Martin-Ortega
|
|
|
|
|
Pei-Yuan Chen, Ching-Pin Tung and Yuan-Hua Li
|
|
|
|
|
Yong Xiao, Xiaomin Gu, Shiyang Yin, Xingyao Pan, Jingli Shao and Yali Cui
|
|
|
|
|
Modesto Pérez-Sánchez, Francisco Javier Sánchez-Romero, Helena M. Ramos and P. Amparo López-Jiménez
|
|
|
|
|
Mathieu Lepot, Jean-Baptiste Aubin and François H.L.R. Clemens
|
|
|
|
|
Aristoteles Tegos, Nikolaos Malamos, Andreas Efstratiadis, Ioannis Tsoukalas, Alexandros Karanasios and Demetris Koutsoyiannis
|
|
|
|
|
Ren-Jian Deng, Chang-Sheng Jin, Bo-Zhi Ren, Bao-Lin Hou and Andrew S. Hursthouse
|
|
|
|
|
Dehua Zhu, Samiran Das and Qiwei Ren
|
|
|
|
|
Weiyan Pan, Yunwu Xiong, Quanzhong Huang and Guanhua Huang
|
|
|
|
|
Won Seok Jang, Bernard Engel, Jon Harbor and Larry Theller
|
|
|
|
|
Yu Wang, Changhong Li, Yanzhi Hu and Yonggang Xiao
|
|
|
|
|
|
Diana De Padova, Michele Mossa and Stefano Sibilla
|
|
|
|
|
|
Luca Alberti, Ivana La Licata and Martino Cantone
|
|
|
|
|
Laura Piedra-Muñoz, Ángeles Godoy-Durán and Cynthia Giagnocavo
|
|
|
|
|
Jae Heon Cho and Jong Ho Lee
|
|
|
|
|
Michael Kiparsky, Anita Milman, Dave Owen and Andrew T. Fisher
|
|
|
|
|
Wenxi Zhao, Yanying Li, Yongjie Jiao, Bin Zhou, Rolf D. Vogt, Honglei Liu, Min Ji, Zhe Ma, Anding Li, Beihai Zhou and Yaping Xu
|
|
|
|
|
Ting Zhou, Faxin Wang and Zhi Yang
|
|
|
|
|
Lin-Yi Tsai, Chi-Feng Chen, Chi-Hsuan Fan and Jen-Yang Lin
|
|
|
|
|
Rajendra Prasad Singh, Jiaguo Wu, Alagarasan Jagadeesh Kumar and Dafang Fu
|
|
|
|
|
Erifyli Tsagkari, Ciara Keating, Jillian M. Couto and William T. Sloan
|
|
|
|
|
Bo Cao, Shengmei Yang and Song Ye
|
|
|
|
|
Yali Wang, Ronghua Liu, Liang Guo, Jiyang Tian, Xiaolei Zhang, Liuqian Ding, Chuanhai Wang and Yizi Shang
|
|
|
|
|
Chae-Hong Park, Myung-Hwan Park, Keun-Hee Kim, Nan-Young Kim, Young-Hyo Kim, Eun-Mi Gwon, Baik-Ho Kim, Byung-Jin Lim and Soon-Jin Hwang
|
|
|
|
|
Thomas M. Missimer, Weixing Guo, John Woolschlager and Robert G. Maliva
|
|
|
|
|
Kazeem B. Adedeji, Yskandar Hamam, Bolanle T. Abe and Adnan M. Abu-Mahfouz
|
|
|
|
|
Elena Matta, Florian Selge, Günter Gunkel and Reinhard Hinkelmann
|
|
|
|
|
John Ndiritu, Yashiren Moodley and Mondli Guliwe
|
|
|
|
|
Jing Ren, Xiaohui Lei, Yuhu Zhang, Mingna Wang and Liu Xiang
|
|
|
|
|
Fei Teng, Wenrui Huang, Yi Cai, Chunmiao Zheng and Songbin Zou
|
|
|
|
|
Kelley Sterle and Loretta Singletary
|
|
|
|
|
Babak Farjad, Anil Gupta, Saman Razavi, Monireh Faramarzi and Danielle J. Marceau
|
|
|
|
|
Menglin Zhang, Litang Hu, Lili Yao and Wenjie Yin
|
|
|
|
|
Weiping Liu, Xiaoyan Luo, Faming Huang and Mingfu Fu
|
|
|
|
|
Xianyong Meng and Hao Wang
|
|
|
|
|
Shibiao Fang, Renfu Jia, Wenrong Tu and Zhilin Sun
|
|
|
|
|
Gaohua Ji, Karl E. Havens, John R. Beaver and Rolland S. Fulton III
|
|
|
|
|
Lu Gao, Sayaka Yoshikawa, Yoshihiko Iseri, Shinichiro Fujimori and Shinjiro Kanae
|
|
|
|
|
Francesca Cecinati, Arie C. De Niet, Kasia Sawicka and Miguel A. Rico-Ramirez
|
|
|
|
|
Charles Florez, Young Ho Park, Delia Valles-Rosales, Antonio Lara and Emilio Rivera
|
|
|
|
|
Xiaoxiao Zhang, Guodong Liu, Hantao Wang and Xiaodong Li
|
|
|
|
|
Liyun Yang, Maomao Yang, Ping Xu, Xiancong Zhao, Hao Bai and Hong Li
|
|
|