|
|
Mingwei Guo, Shunde Yin, Chunguang Li and Shuilin Wang
|
|
|
|
|
Yuanlin Jing, Feng Guo, Yiping Wang and Qunwu Huang
|
|
|
|
|
Syed M. Raza, Haekwon Jeong, Moonseong Kim and Hyunseung Choo
|
|
|
|
|
Jui-Ching Chou, Hsueh-Tusng Yang and Der-Guey Lin
|
|
|
|
|
Xinchun Zhang, Ximin Cui and Bo Huang
|
|
|
|
|
Antony Sarraf, Emeline Verton, Noura Addoun, Zakaria Boual, Mohamed Didi Ould El Hadj, Zainab El Alaoui-Talibi, Cherkaoui El Modafar, Slim Abdelkafi, Imen Fendri, Cédric Delattre, Pascal Dubessay, Philippe Michaud and Guillaume Pierre
|
|
|
|
|
Ehsan Taheri, Saeid Esgandarzadeh Fard, Yousef Zandi and Bijan Samali
|
|
|
|
|
|
|
Samuel Ruiz-Arrebola, Damián Guirado, Mercedes Villalobos and Antonio M. Lallena
|
|
|
|
|
Wilson Guillin-Estrada, Daniel Maestre-Cambronel, Antonio Bula-Silvera, Arturo Gonzalez-Quiroga and Jorge Duarte-Forero
|
|
|
|
|
Marcin Spychala, Tadeusz Nawrot and Radoslaw Matz
|
|
|
|
|
Jongseok Lee, Wonhyeong Jeong, Jaeoh Han, Taesu Kim and Sehoon Oh
|
|
|
|
|
Franco Mutinelli, Matteo Mazzucato, Marco Barbujani, Emanuele Carpana, Vincenzo Di Salvo, Tiziano Gardi, Daniele Greco, Luca Bonizzoni, Massimo Benvenuti, Claudia Casarotto, Laura Bortolotti and Cecilia Costa
|
|
|
|
|
Rujapa Nanthapodej, Cheng-Hsiang Liu, Krisanarach Nitisiri and Sirorat Pattanapairoj
|
|
|
|
|
Georgios Maragkos and Tarek Beji
|
|
|
|
|
Marian Pafcuga, Michal Holubcik, Peter Durcansky, Andrej Kapjor and Milan Malcho
|
|
|
|
|
Urszula Zdanowicz, Beata Ciszkowska-Lyson, Marcin Pasnik, Michal Drwiega, Karol Ratajczak, Kamil Fulawka, Yoojin C. Lee and Robert Smigielski
|
|
|
|
|
Gabriela Ziec, Halina Gambus, Marcin Lukasiewicz and Florian Gambus
|
|
|
|
|
Jisun Lee, Jay Hyoun Kwon and Yong Lee
|
|
|
|
|
Afnan, Khan Muhammad, Noman Khan, Mi-Young Lee, Ali Shariq Imran and Muhammad Sajjad
|
|
|
|
|
Manuel Domínguez-Rodrigo, Ander Fernández-Jaúregui, Gabriel Cifuentes-Alcobendas and Enrique Baquedano
|
|
|
|
|
Beatriz Prieto, Patricia Sanmartín, Javier Cancelo-González, Lucía Torres and Benita Silva
|
|
|
|
|
Beatrice Bartolucci, Francesca Frasca, Anna Maria Siani and Chiara Bertolin
|
|
|
|
|
Vered Mahpari, Yafa Levanon, Yael Kaufman-Cohen, Meital Zilberman and Sigal Portnoy
|
|
|
|
|
Pauline Sophie Rummel, Reinhard Well, Johanna Pausch, Birgit Pfeiffer and Klaus Dittert
|
|
|
|
|
|
Jin Hun Park, Pavel Pereslavtsev, Alexandre Konobeev and Christian Wegmann
|
|
|
|
|
Manuel J. Carretero-Ayuso, Gonzalo Sánchez-Barroso, Jaime González-Domínguez and Justo García-Sanz-Calcedo
|
|
|
|
|
Jeongeun Yi, Hye Ri Yang and Chan Hee Lee
|
|
|
|
|
Joseph J. Bango, Sophia A. Agostinelli, Makayla Maroney, Michael Dziekan, Ruba Deeb and Gazi Duman
|
|
|
|
|
Mohammad Reza Mohammad Aliha, Hadi Ghesmati Kucheki and Mirmilad Mirsayar
|
|
|
|
|
Zhiping Zeng, Xiangdong Huang, Weidong Wang, Bin Zhu, Zheng Zhang and Di Wang
|
|
|
|
|
Imke Korte, Judith Kreyenschmidt, Joana Wensing, Stefanie Bröring, Jan Niklas Frase, Ralf Pude, Christopher Konow, Thomas Havelt, Jessica Rumpf, Michaela Schmitz and Margit Schulze
|
|
|
|
|
|
Vasiliki Gaspari, Gregory C. Bogdanis, Ioli Panidi, Georgia Giannakopoulou, Gerasimos Terzis, Helen Kotsala, Anastasia Donti and Olyvia Donti
|
|
|
|
|
Syamsiah Syam, Chun-Wei Chang, Wen-Chien Lan, Keng-Liang Ou, Bai-Hung Huang, Yu-Yeong Lin, Takashi Saito, Hsin-Yu Tsai, Yen-Chun Chuo, Tzu-Sen Yang, Chung-Ming Liu and Ping-Jen Hou
|
|
|
|
|
Isabel Santiago, Jorge Luis Esquivel-Martin, David Trillo-Montero, Rafael Jesús Real-Calvo and Víctor Pallarés-López
|
|
|
|
|
Rajagopalan-Sam Rajadurai and Su-Tae Kang
|
|
|
|
|
Waqas ur Rahman, Md Delowar Hossain and Eui-Nam Huh
|
|
|
|
|
Waref Almanaseer, Mohammad Alshraideh and Omar Alkadi
|
|
|
|
|
Ismael Khouly, Rosalie Salus Braun, Michelle Ordway, Iya Ghassib, Lena Larsson and Farah Asa?ad
|
|
|
|
|
Bogdan Pacularu-Burada, Mihaela Turturica, João Miguel Rocha and Gabriela-Elena Bahrim
|
|
|
|
|
Andrzej Stanczak, Ireneusz Kubiak, Artur Przybysz and Anna Witenberg
|
|
|
|
|
Zohaib Khurshid and Faris Yahya Asiri
|
|
|
|
|
Chih-Yao Hou, Ting-Khai Kong, Chia-Min Lin and Hsiu-Ling Chen
|
|
|
|
|
Kukjoo Kim and Young-Jun Park
|
|
|
|
|
Zhi-Yong Wang and Dae-Ki Kang
|
|
|
|
|
Eui-Nam Huh and Md Imtiaz Hossain
|
|
|
|
|
Md Zahid Hossain Khan, Suhana Koting, Herda Yati Binti Katman, Mohd Rasdan Ibrahim, Ali Mohammed Babalghaith and Obada Asqool
|
|
|
|
|
Fang Jung, Shang-Shing P. Chou, Shih-Hsing Yang, Jau-Chen Lin and Guey-Mei Jow
|
|
|
|
|
Xiaodong Wang, Yining Zhao, Haili Xiao, Xiaoning Wang and Xuebin Chi
|
|
|
|
|
Xiaoyan Shen, Jing Yu, Jianlong Yin and Dongsheng Li
|
|
|
|
|
Stefanie Klatt, Melanie Kossmann, Laura Hottenrott, Alexander Ferrauti and Frowin Fasold
|
|
|
|
|
Ivana Hyrslova, Gabriela Krausova, Jana Smolova, Barbora Stankova, Tomas Branyik, Hana Malinska, Martina Huttl, Antonin Kana, Ladislav Curda and Ivo Doskocil
|
|
|
|
|
Nuha Odeh, Anas Toma, Falah Mohammed, Yousef Dama, Farah Oshaibi and Muna Shaar
|
|
|
|
|
Elena Petrovna Dogadina, Michael Viktorovich Smirnov, Aleksey Viktorovich Osipov and Stanislav Vadimovich Suvorov
|
|
|
|
|
Yiming Jiang, Tie Zhang, Gaoxuan Wang and Sailing He
|
|
|
|
|
Xinduo Huang, Yeqing Han, Jing Du, Peifeng Guo, Yu Wang, Kaixuan Ma, Naisheng Li, Zhiguo Zhang, Yue Li and Jiao Pan
|
|
|
|
|
Sukpyo Kang, Charles Chai and Seonguk Hong
|
|
|
|
|
Lukasz Sulkowski, Katarzyna Kolasinska-Morawska, Robert Seliga and Pawel Morawski
|
|
|
|
|
Giancarlo C. Righini and Jesús Liñares
|
|
|
|
|
Theodoros Psallidas, Panagiotis Koromilas, Theodoros Giannakopoulos and Evaggelos Spyrou
|
|
|
|
|
Xuecen Zhang, Yi Tang, Qiang Liu, Guofeng Liu, Xin Ning and Jiankun Chen
|
|
|
|
|
Soohyeon Choi and Dohoon Kim
|
|
|
|
|
Jen-Chuan Tung, Ding-Yuan Wang, Yu-Hsuan Chen and Po-Liang Liu
|
|
|
|
|
Jozef Hudec, Jan Mojzis, Marta Habanova, Jorge A. Saraiva, Pavel Hradil, Tibor Liptaj, Lubomir Kobida, Miroslav Haban, Maria Holovicova and Dominika Zvercova
|
|
|
|
|
Yosuke Sakurai, Hirotaka Sato, Nozomu Adachi, Satoshi Morooka, Yoshikazu Todaka and Takashi Kamiyama
|
|
|
|
|
Salvatore Tedesco, Davide Alfieri, Eduardo Perez-Valero, Dimitrios-Sokratis Komaris, Luke Jordan, Marco Belcastro, John Barton, Liam Hennessy and Brendan O?Flynn
|
|
|
|
|
Matteo Zatti, Matteo Moncecchi, Marco Gabba, Alberto Chiesa, Filippo Bovera and Marco Merlo
|
|
|
|
|
Hossein R. Najafabadi, Tiago G. Goto, Mizael S. Falheiro, Thiago C. Martins, Ahmad Barari and Marcos S. G. Tsuzuki
|
|
|
|
|
Weiyang Song, Peng Xie, Shuai Liu and Yunqiang Xie
|
|
|
|
|
Mohammed Najah Mahdi, Mohd Hazli Mohamed Zabil, Abdul Rahim Ahmad, Roslan Ismail, Yunus Yusoff, Lim Kok Cheng, Muhammad Sufyian Bin Mohd Azmi, Hayder Natiq and Hushalini Happala Naidu
|
|
|
|
|
Shao Zhang, Guoqing Yang, Tao Sun, Kunyang Du and Jin Guo
|
|
|
|
|
Kricelle M. Deamici, Michele G. de Morais, Lucielen O. Santos, Koenraad Muylaert, Christine Gardarin, Jorge Alberto V. Costa and Céline Laroche
|
|
|
|
|
Igor B. Movchan, Zilya I. Shaygallyamova, Alexandra A. Yakovleva and Alexander B. Movchan
|
|
|
|
|
Bo-Gyu Bok, Jin-Seok Jang and Min-Seok Kim
|
|
|
|
|
Zakhar R. Kudrynskyi, Illya V. Mintyanskii, Petro I. Savitskii and Zakhar D. Kovalyuk
|
|
|
|
|
Thanos Ioannidis, Tatjana Gric and Edik Rafailov
|
|
|
|
|
Donghwan Kim, Seungchul Lee and Daeyoung Kim
|
|
|
|
|
Sébastien Soulet, Marie Duquesne, Charly Pairaud and Jean Toutain
|
|
|
|
|
Miguel Rocha, Anabela Oliveira, Paula Freire, André B. Fortunato, Alphonse Nahon, José L. Barros, Alberto Azevedo, Filipa S. B. F. Oliveira, João Rogeiro, Gonçalo Jesus, Ricardo J. Martins, Pedro P. Santos, Alexandre O. Tavares and João Oliveira
|
|
|
|
|
Anton Ivaschenko, Arkadiy Krivosheev, Anastasia Stolbova and Oleg Golovnin
|
|
|
|
|
Stavros D Veresoglou, Leonie Grünfeld and Magkdi Mola
|
|
|
|
|
Róbert ?tefko, Zsolt Conka and Michal Kolcun
|
|
|
|
|
Ivan Malagoli Lanzoni, Sandro Bartolomei, Rocco Di Michele, Yaodong Gu, Julien S. Baker, Silvia Fantozzi and Matteo Cortesi
|
|
|
|
|
Haifeng Jin and Paul M. Goodrum
|
|
|
|
|
Chenjia Gao, Zhan Gao, Yuhao Niu, Xu Wang, Jieming Zhao and Lin Deng
|
|
|
|
|
Young-Tae Lee, Lokesh Kalyan Gutti and Hee-Chang Lim
|
|
|
|
|
Jamila Ben Mohamed, Jihen Elleuch, Marwa Drira, Maria Ángeles Esteban, Philippe Michaud, Slim Abdelkafi and Imen Fendri
|
|
|
|
|
Changfeng Ge, Kyle Dunno, Mukul Anand Singh, Long Yuan and Li-Xin Lu
|
|
|
|
|
Zhiyang He, Weidong Cheng, Jiqiang Xia, Weigang Wen and Meng Li
|
|
|
|
|
Wenxiong Shi, Qi Zhang, Huimin Xie and Wei He
|
|
|
|
|
Peer Decker, Ines Zerbin, Luisa Marzoli and Marcel Rosefort
|
|
|
|
|
Payam Aboutalebi, Fares M?zoughi, Itziar Martija, Izaskun Garrido and Aitor J. Garrido
|
|
|
|
|
Luís Guerra Rosa, José Carlos Garcia Pereira, Kaveh Rahmani, Guilherme De Almeida and Luís F. Santos
|
|
|
|
|
Ciro Caliendo, Gianluca Genovese and Isidoro Russo
|
|
|
|
|
Anu Mohandas, Hongrong Luo and Seeram Ramakrishna
|
|
|
|
|
Irina Cherunova, Nikolai Kornev, Ekaterina Lukyanova and Valery Varavka
|
|
|
|
|
Luis Jurado Pérez and Joaquín Salvachúa
|
|
|
|
|
Chiara Gastaldi and Muzio M. Gola
|
|
|
|
|
Marek Krawczuk and Magdalena Palacz
|
|
|
|
|
Chongpu Chen, Jianhua Guo, Chong Guo, Chaoyi Chen, Yao Zhang and Jiawei Wang
|
|
|
|
|
Seonghyeon Nam, Hayoung Song and Youngwon Kim
|
|
|
|
|
Abdelfattah EL Moussaoui, Mohammed Bourhia, Fatima Zahra Jawhari, Ahmad Mohammad Salamatullah, Riaz Ullah, Ahmed Bari, Hafiz Majid Mahmood, Muhammad Sohaib, Bohza Serhii, Alexander Rozhenko, Mourad A. M. Aboul-Soud, Essam Ezzeldin, Gamal A. E. Mostafa, Dalila Bousta and Amina Bari
|
|
|
|
|
Eunsoo Jung, Jaekwang Nam, Wonseo Lee, Jongyul Kim and Gunhee Jang
|
|
|
|
|
Yunqian Ma, Yuliang Wei and Deyi Kong
|
|
|
|
|
Tuan-Anh Tran, Tamás Ruppert and János Abonyi
|
|
|
|
|
María Luisa Álvarez, Ana Méndez, Roberto Rodríguez-Pacheco, Jorge Paz-Ferreiro and Gabriel Gascó
|
|
|
|
|
Massimo Pisano, Alessandra Amato, Pasquale Sammartino, Alfredo Iandolo, Stefano Martina and Mario Caggiano
|
|
|
|
|
Michail Smyrlis, Iason Somarakis, George Spanoudakis, George Hatzivasilis and Sotiris Ioannidis
|
|
|
|
|
Hawa Ringkai, Khairul Fikri Tamrin, Nadeem Ahmed Sheikh and Shahrol Mohamaddan
|
|
|
|
|
Chen Lin, Teng Zhan, Junxi Wang, Jinmin Li, Zhiqiang Liu and Xiaoyan Yi
|
|
|
|
|
Manuel Henriques, Duarte Valério and Rui Melicio
|
|
|
|
|
Matthew Flavel, Timothy P. Ellis, Lauren Stahl, Denovan Begg, Jason Smythe, Leodevico L. Ilag, Richard S. Weisinger, Barry Kitchen and Markandeya Jois
|
|
|
|
|
Klemen Sreden?ek, Bojan ?tumberger, Miralem Had?iselimovic, Sebastijan Seme and Klemen De?elak
|
|
|
|
|
Yihao Wu, Jia Huang, Hongkai Shi and Xiufeng He
|
|
|
|
|
Marcel G. Clerc, Gregorio González-Cortés, Paulina I. Hidalgo, Lucciano A. Letelier, Mauricio J. Morel and Jorge Vergara
|
|
|
|
|
Yang Li, Maolin Yu, Yinming Bai, Zhaoyang Hou and Wenwu Wu
|
|
|
|
|
Mohamed Elfaki, Mohammad Shakir Nasif and Masdi Muhammad
|
|
|
|
|
Nana Duan, Shaocong Lu, Xinyu Ma, Weijie Xu, Fuquan Jin and Shuhong Wang
|
|
|
|
|
Chin-Shiuh Shieh, Wan-Wei Lin, Thanh-Tuan Nguyen, Chi-Hong Chen, Mong-Fong Horng and Denis Miu
|
|
|
|
|
Angeliki Zacharaki, Ioannis Kostavelis and Ioannis Dokas
|
|
|
|
|
Antonio Frizziero, Paolo Finotti, Cinzia La Scala, Giovanni Morone, Giovanni Piran and Stefano Masiero
|
|
|
|
|
Sujung Min, Hara Kang, Bumkyung Seo, Changhyun Roh, Sangbum Hong and Jaehak Cheong
|
|
|
|
|
Cinzia Amici, Federico Ceresoli, Marco Pasetti, Matteo Saponi, Monica Tiboni and Simone Zanoni
|
|
|
|
|
Jianpo Liu, Hongxu Shi, Ren Wang, Yingtao Si, Dengcheng Wei and Yongxin Wang
|
|
|
|
|
Mohamed Yusuf Hassan and Hasan Arman
|
|
|
|
|
Emanuel Demetrescu and Daniele Ferdani
|
|
|
|
|
Dong-Jun Kim and Kyuho Sim
|
|
|
|
|
Giulia Pascoletti, Alessandra Aldieri, Mara Terzini, Pinaki Bhattacharya, Michele Calì and Elisabetta M. Zanetti
|
|
|
|
|
Matthias Hinz, Nico Lehmann, Kevin Melcher, Norman Aye, Vanja Radic, Herbert Wagner and Marco Taubert
|
|
|
|
|
Dahye Kim, Jeong-Sung Jung and Ki-Choon Choi
|
|
|
|
|
Petar Santrac, Slobodan Grkovic, Danijel Kukaras, Nedo Ðuric and Mila Svilar
|
|
|
|
|
Marta De Giorgi, Riccardo Nobile and Fania Palano
|
|
|
|
|
María Eugenia Marcela Castro-Gutiérrez, Liliana Argueta-Figueroa, Gisela Fuentes-Mascorro, Adriana Moreno-Rodríguez and Rafael Torres-Rosas
|
|
|
|
|
Yoo Jeong Jeon, Seung Ku Lee and Chol Shin
|
|
|
|
|
Nabila A. Karim and Hsiharng Yang
|
|
|
|
|
Carmine Guida, Ming Zhang and Juan Shan
|
|
|
|
|
|
Thi-Dung Tran, Junghee Kim, Ngoc-Huynh Ho, Hyung-Jeong Yang, Sudarshan Pant, Soo-Hyung Kim and Guee-Sang Lee
|
|
|
|
|
Song He, Wang Chen, Wansheng Yang and Xudong Zhao
|
|
|
|
|
Roberta Angioi, Aoife Morrin and Blánaid White
|
|
|
|
|
Zhongsheng Chen, Yeping Xiong and Yongxiang Wei
|
|
|
|
|
Zhechao Qu, Javis A. Nwaboh, Gang Li, Olav Werhahn and Volker Ebert
|
|
|
|
|
Felix Witt, Javis Nwaboh, Henning Bohlius, Astrid Lampert and Volker Ebert
|
|
|
|
|
Tsu-Ping Yu, Yung-Lung Lee, Ya-We Li and Shih-Wei Mao
|
|
|
|
|
Fernando Pagels, Ricardo N. Pereira, António A. Vicente and A. Catarina Guedes
|
|
|
|
|
Keping Li, Shuang Gu and Dongyang Yan
|
|
|
|
|
Lina Marcela Ruiz Rojas, Mayra Eliana Valencia Zapata, Marisol Gordillo Suarez, Rigoberto Advincula, Carlos David Grande-Tovar and José Herminsul Mina Hernández
|
|
|