|
|
Gilbert Hinge, Mohamed A. Hamouda and Mohamed M. Mohamed
|
|
|
|
|
Dilshan S. P. Amarasinghe Baragamage and Weiming Wu
|
|
|
|
|
Marat Satayev, Abdugani Azimov, Gani Iztleuov and Lazzat Satayeva
|
|
|
|
|
Z. Jason Hou, Nicholas D. Ward, Allison N. Myers-Pigg, Xinming Lin, Scott R. Waichler, Cora Wiese Moore, Matthew J. Norwood, Peter Regier and Steven B. Yabusaki
|
|
|
|
|
Zhongda Ren, Chuanjie Liu, Yafei Ou, Peng Zhang, Heshan Fan, Xiaolong Zhao, Heqin Cheng, Lizhi Teng, Ming Tang and Fengnian Zhou
|
|
|
|
|
Litan Pan, Bo Wu, Daquan Wang, Xiongxiong Zhou, Lijie Wang and Yi Zhang
|
|
|
|
|
Martina Hauser, Stefan Reinstaller, Martin Oberascher, Dirk Muschalla and Manfred Kleidorfer
|
|
|
|
|
Yanqiu Zhang, Yang Lu, Minrui Sun and Dechang Zeng
|
|
|
|
|
Haijiao Yang, Jiahua Wei and Kaifang Shi
|
|
|
|
|
Khalid Alnajim and Ahmed A. Abokifa
|
|
|
|
|
Mubarak T. Al-Otaibi, Ahmed I. Rushdi, Najeeb Rasul, Abdulqader Bazeyad, Khalid F. Al-Mutlaq, Saud S. Aloud and Hattan A. Alharbi
|
|
|
|
|
Carlos Novaes and Rui Cunha Marques
|
|
|
|
|
Tiantian Chen, Jiayu Sun, Ruixue Jiang, Tongfei Zhang, Yulei Zhang and Xiaochen Li
|
|
|
|
|
Xiaorong Wang, Boyue Liu, Shaolin He, Hongying Yuan, Dongli Ji, Ruolin Li, Yang Song, Wei Xu, Bo Liu and Yingjun Xu
|
|
|
|
|
|
Yang Liu and Qianqian Zhang
|
|
|
|
|
Deqi Wang, Xuefeng Liu, Huan Li, Hai Chen, Xiaojuan Wang, Wei Li, Lianbao Cao, Jianlin Liu, Tingting Zhang and Bigui Wei
|
|
|
|
|
Andrei Zaharia, Valentin Nedeff, Juan A. López-Ramírez, Emilian Mo?negu?u, Narcis Bârsan, Mirela Lehadus-Panaite, Jamroziak Krzysztof and Claudia Tomozei
|
|
|
|
|
Pawel Burandt, Miroslaw Grzybowski, Katarzyna Glinska-Lewczuk, Wojciech Gotkiewicz, Monika Szymanska-Walkiewicz and Krystian Obolewski
|
|
|
|
|
|
Wendi Shen, Lili An, Xin Xu, Feng Yan and Ruihua Dai
|
|
|
|
|
Yu Li, Jingyi Ouyang, Yong Peng and Yang Liu
|
|
|
|
|
Sooyoun Nam, Kidae Kim, Sujin Jang, Jaeuk Lee, Shinwoo Gi, Minseok Kim, Jin Kwan Kim and Sukwoo Kim
|
|
|
|
|
Cagri Alperen Inan, Ammar Maoui, Yann Lucas and Joëlle Duplay
|
|
|
|
|
José Luis Hernández-Martínez, Jorge Adrián Perera-Burgos, Gilberto Acosta-González, Jesús Alvarado-Flores, Yanmei Li and Rosa María Leal-Bautista
|
|
|
|
|
Gholamreza Eslamifar, Hamid Balali and Alexander Fernald
|
|
|
|
|
Jui-Fa Chen, Yu-Ting Liao and Po-Chun Wang
|
|
|
|
|
Zhaohui Meng, Sihai Hu, Ran Sun, Chengzhen Meng, Yaoguo Wu and Xiaofeng Sun
|
|
|
|
|
Mohamed Tawfik, Jaime Hoogesteger, Moustafa Moussa and Petra Hellegers
|
|
|
|
|
Daisong Hu, Ying Zhao, Xu Chen, Yaqi Yan, Hui Feng and Jingchun Feng
|
|
|
|
|
Sayed Shah Jan Sadiqi, Won-Ho Nam, Kyoung-Jae Lim and Eunmi Hong
|
|
|
|
|
Yingying Xu, Lei Chen, Haodong Hou and Yachao Zhang
|
|
|
|
|
Juan Francisco Mora-Sánchez, Josep Ribes, Josué González-Camejo, Aurora Seco and María Victoria Ruano
|
|
|
|
|
Animesh Samanta, Ayan Chatterjee and Mritunjay Kumar Singh
|
|
|
|
|
Jorge Cardoso-Gonçalves and José Tentúgal-Valente
|
|
|
|
|
Anna Rita Bernadette Cammerino, Michela Ingaramo and Massimo Monteleone
|
|
|
|
|
Suveshnee Munien, Puspa L. Adhikari, Kimberly Reycraft, Traci J. Mays, Trishan Naidoo, MacKenzie Pruitt, Jacqueline Arena and Sershen
|
|
|
|
|
Davide Fronzi, Gagan Narang, Alessandro Galdelli, Alessandro Pepi, Adriano Mancini and Alberto Tazioli
|
|
|
|
|
Chao Deng, Hong Zhang and David P. Hamilton
|
|
|
|
|
Ziting Yuan, Yantao Jian, Zhi Chen, Pengfei Jin, Sen Gao, Qi Wang, Zijun Ding, Dandan Wang and Zhiyuan Ma
|
|
|
|
|
Haoran Zhu, Liping Zhu, Lun Luo and Jiao Li
|
|
|
|
|
Peng Li, Minghui Liu, Jiaxing Zhou, Li Chen and Meifeng Cai
|
|
|
|
|
Zhihui Tian, Ruoyi Zhang, Lili Wu, Yongji Wang, Jinjin Yang and Di Cao
|
|
|
|
|
Matharit Namsai, Butsawan Bidorn, Ruetaitip Mama and Warit Charoenlerkthawin
|
|
|
|
|
Dzhema Melkonyan and Sherin Sugathan
|
|
|
|
|
Chang Li, Shuren Hao, Shengjie Zhang, Yongqing Jiang and Zhidong Yi
|
|
|
|
|
Naseer Muhammad Khan, Liqiang Ma, Muhammad Zaka Emad, Tariq Feroze, Qiangqiang Gao, Saad S. Alarifi, Li Sun, Sajjad Hussain and Hui Wang
|
|
|
|
|
Stan Wehbe, Feleke Zewge, Yoshihiko Inagaki, Wolfram Sievert, Tirumala Uday Kumar Nutakki and Akshay Deshpande
|
|
|
|
|
Lebohang E. Koloti, Rosina Nkuna and Tonderayi S. Matambo
|
|
|
|
|
Bojan Milovanovic, Predrag Vojt, Budo Zindovic, Vladan Kuzmanovic and Ljubodrag Savic
|
|
|
|
|
Muhammad Tayyab, Rana Ammar Aslam, Umar Farooq, Sikandar Ali, Shahbaz Nasir Khan, Mazhar Iqbal, Muhammad Imran Khan and Naeem Saddique
|
|
|
|
|
Muhammad Umer Masood, Muhammad Rashid, Saif Haider, Iram Naz, Chaitanya B. Pande, Salim Heddam, Fahad Alshehri, Ismail Elkhrachy, Amimul Ahsan and Saad Sh. Sammen
|
|
|
|
|
Sandra Afonso, Juliana Nogueira, Carlos Cavaleiro, Fernanda M. L. Ferreira and Matilde Moreira-Santos
|
|
|
|
|
Bingjie Ma, Yang Wang, Ping Jiang and Siyue Li
|
|
|
|
|
Enzhan Zhang, Liang Li, Weiche Huang, Yucheng Jia, Minghu Zhang, Faming Kang and Hu Da
|
|
|
|
|
|
Olga. A. Glazunova, Konstantin V. Moiseenko and Tatyana V. Fedorova
|
|
|
|
|
Xiaolei Zhang, Zhengzheng Bi, Junguo Liu, Zhiheng Xu and Xiaoyi Guo
|
|
|
|
|
Yang Li, Yinghui Meng, Liwen Qin, Minghui Shen, Tongtong Qin, Xudong Chen, Beibei Chai, Yue Liu, Yanyan Dou and Xuejun Duan
|
|
|
|
|
Song Xue, Jingyan Chen, Sheng Li and Huaai Huang
|
|
|
|
|
Chia-Ho Wang, Hsiang-Lin Yu and Tsang-Jung Chang
|
|
|
|
|
Jinfeng Ma, Yuting Wang, Yu An, Mei Zhang and Xiaodong Wang
|
|
|
|
|
Anika Stelzl and Daniela Fuchs-Hanusch
|
|
|
|
|
Laura Guimarães, António Paulo Carvalho, Pedro Ribeiro, Cláudia Teixeira, Nuno Silva, André Pereira, João Amorim and Luís Oliva-Teles
|
|
|
|
|
Isabela M. Dias, Lucas C. Mourão, Guilherme B. M. De Souza, Jose M. Abelleira-Pereira, Julles M. Dos Santos-Junior, Antônio C. D. De Freitas, Lucio Cardozo-Filho, Christian G. Alonso and Reginaldo Guirardello
|
|
|
|
|
Shees Ur Rehman, Afzal Ahmed, Gordon Gilja, Manousos Valyrakis, Abdul Razzaq Ghumman, Ghufran Ahmed Pasha and Rashid Farooq
|
|
|
|
|
Dandan Liu, Yaowen Chang, Lei Sun, Yunpeng Wang, Jiayu Guo, Luyue Xu, Xia Liu and Zhaofei Fan
|
|
|
|
|
Roy C. Sidle, Arnaud Caiserman, Ben Jarihani, Zulfiqor Khojazoda, Jens Kiesel, Maksim Kulikov and Aslam Qadamov
|
|
|
|
|
Xiaoze Yin, Huaqin Yin, Renjie Wang, Jinnan Wang and Aimin Li
|
|
|
|
|
Xiuxia Ma, Wenfa Peng, Bingwei Tong, Taiyun Li, Le Wang, Bin Du and Chaochao Li
|
|
|
|
|
Lin Ma, Fuheng Ma, Wenhan Cao, Benxing Lou, Xiang Luo, Qiang Li and Xiaoniao Hao
|
|
|
|
|
Panpan Dong, Zhenming Zhang and Mingxiang Zhang
|
|
|
|
|
John T. Van Stan II and Juan Pinos
|
|
|
|
|
Abasiofiok M. Ibekwe, Amarachukwu C. Obayiuwana and Shelton E. Murinda
|
|
|
|
|
Xing Xie, Xinjun Tu, Jinglei Zhu, Vijay P. Singh and Yuanyuan Chai
|
|
|