|
|
Christian Lenhart, Brad Gordon, Joshua Gamble, Dean Current, Nikol Ross, Lydia Herring, John Nieber, Heidi Peterson
|
Pág. 1 - 19
|
|
|
|
Jianhui Xu, Yi Zhao, Kaiwen Zhong, Huihua Ruan, Xulong Liu
|
Pág. 1 - 17
|
|
|
|
Jun Zhai, Jun Xiao, Md. Hasibur Rahaman, Yasinta John, Jingsong Xiao
|
Pág. 1 - 11
|
|
|
|
Yiman Li, Tianming Huang, Zhonghe Pang, Yingchun Wang, Chao Jin
|
Pág. 1 - 11
|
|
|
|
|
Soojin Kim, Seungjong Bae, Sorae Kim, Seung-Hwan Yoo, Min-Won Jang
|
Pág. 1 - 14
|
|
|
|
Zhuo Wang, Wenjing Zhang, Shuo Li, Jingjing Zhou, Dan Liu
|
Pág. 1 - 14
|
|
|
|
Shaoyuan Bai, Tao Lv, Yanli Ding, Xuefen Li, Shaohong You, Qinglin Xie, Hans Brix
|
Pág. 1 - 16
|
|
|
|
Geneille E. Greaves, Yu-Min Wang
|
Pág. 1 - 18
|
|
|
|
Xiaoyan Zhang, Meixian Liu
|
Pág. 1 - 16
|
|
|
|
Ammar Rafiei Emam, Binaya Kumar Mishra, Pankaj Kumar, Yoshifumi Masago, Kensuke Fukushi
|
Pág. 1 - 10
|
|
|
|
Jakub Langhammer, Julius Cesák
|
Pág. 1 - 25
|
|
|
|
Lisa M. Casanova, Mark D. Sobsey
|
Pág. 1 - 7
|
|
|
|
Yared Abayneh Abebe, Solomon D. Seyoum, Zoran Vojinovic, Roland K. Price
|
Pág. 1 - 15
|
|
|
|
Jiao Gu, Zenghong Xu, Hui Jin, Xiaoyu Ning, Hu He, Jinlei Yu, Erik Jeppesen, Kuanyi Li
|
Pág. 1 - 11
|
|
|
|
Chaojun Gu, Xingmin Mu, Guangju Zhao, Peng Gao, Wenyi Sun, Qiang Yu
|
Pág. 1 - 19
|
|
|
|
En Hu, Hu He, Yaling Su, Erik Jeppesen, Zhengwen Liu
|
Pág. 1 - 7
|
|
|
|
Judith C. Stagl, Fred F. Hattermann
|
Pág. 1 - 25
|
|
|
|
Patricio Bohorquez
|
Pág. 1 - 19
|
|
|
|
Yuan Tian, Chengqun Yu, Xinjie Zha, Jianshang Wu, Xing Gao, Chujian Feng, Kunli Luo
|
Pág. 1 - 16
|
|
|
|
Ke Chen, Shengtian Yang, Changsen Zhao, Zongli Li, Ya Luo, Zhiwei Wang, Xiaolin Liu, Yabing Guan, Juan Bai, Qiuwen Zhou, Xinyi Yu
|
Pág. 1 - 27
|
|
|
|
Stefano Casadei, Arnaldo Pierleoni, Michele Bellezza
|
Pág. 1 - 18
|
|
|
|
Kurt Christian Kersebaum, Joop Kroes, Anne Gobin, Jozef Takác, Petr Hlavinka, Miroslav Trnka, Domenico Ventrella, Luisa Giglio, Roberto Ferrise, Marco Moriondo, Anna Dalla Marta, Qunying Luo, Josef Eitzinger, Wilfried Mirschel, Hans-Joachim Weigel, Remy Manderscheid, Munir Hoffmann, Pavol Nejedlik, Muhammad Anjum Iqbal, Johannes Hösch
|
Pág. 1 - 20
|
|
|
|
René P. Mbanguka, Steve W. Lyon, Karin Holmgren, Marc Girons Lopez, Jerker Jarsjö
|
Pág. 1 - 21
|
|
|
|
Daniel G. Neary, Brenda R. Baillie
|
Pág. 1 - 25
|
|
|
|
Morgan C. MacDonald, Mark Elliott, Terence Chan, Annika Kearton, Katherine F. Shields, Jamie Bartram, Wade L. Hadwen
|
Pág. 1 - 12
|
|
|
|
Christian León-Celi, Pedro L. Iglesias-Rey, F. Javier Martínez-Solano, Daniel Mora-Melia
|
Pág. 1 - 16
|
|
|
|
Guihua Lu, Hongwei Wu, Heng Xiao, Hai He, Zhiyong Wu
|
Pág. 1 - 20
|
|
|
|
Federico Bonetti, Stefano Corsi, Luigi Orsi, Ivan De Noni
|
Pág. 1 - 17
|
|
|
|
Carmen Leix, Rebecca Hartl, Christian Zeh, Franz Beer, Jörg E. Drewes, Konrad Koch
|
Pág. 1 - 16
|
|
|
|
Youngho Ahn, Jeongdong Choi
|
Pág. 1 - 11
|
|
|
|
Junfei Qiao, Zhiqiang Hu, Wenjing Li
|
Pág. 1 - 21
|
|
|
|
Wang Tian, Huayong Zhang, Lei Zhao, Yuanwu Xiong, Hai Huang
|
Pág. 1 - 16
|
|
|
|
Daniel Mora-Melià, Jimmy H. Gutiérrez-Bahamondes, Pedro L. Iglesias-Rey, F. Javier Martínez-Solano
|
Pág. 1 - 17
|
|
|
|
Alberto-Jesús Perea-Moreno, María-Jesús Aguilera-Ureña, José-Emilio Meroño-De Larriva, Francisco Manzano-Agugliaro
|
Pág. 1 - 19
|
|
|
|
Jian Jiao, Derong Su, Liliang Han, Yadong Wang
|
Pág. 1 - 13
|
|
|
|
Jian Zuo, Tai-Shung Chung
|
Pág. 1 - 15
|
|
|
|
Manuel Regueiro-Picallo, Juan Naves, Jose Anta, Jerónimo Puertas, Joaquín Suárez
|
Pág. 1 - 9
|
|
|
|
Charles Gyamfi, Julius M. Ndambuki, Ramadhan W. Salim
|
Pág. 1 - 16
|
|
|
|
Uri Yogev, Adrian Barnes, Amit Gross
|
Pág. 1 - 16
|
|
|
|
Eylon Shamir, Alon Rimmer, Konstantine P. Georgakakos
|
Pág. 1 - 22
|
|
|
|
Emin C. Dogrul, Charles F. Brush, Tariq N. Kadir
|
Pág. 1 - 22
|
|
|
|
|
Natalia Guseva
|
Pág. 1 - 20
|
|
|
|
Alban Lika, Francesco Galioto, Alessandra Scardigno, Pandi Zdruli, Davide Viaggi
|
Pág. 1 - 14
|
|
|
|
Alessio Radice, Laura Longoni, Monica Papini, Davide Brambilla, Vladislav Ivov Ivanov
|
Pág. 1 - 16
|
|
|
|
Yi Ji, Xiaohui Lei, Siyu Cai, Xu Wang
|
Pág. 1 - 12
|
|
|
|
Ashlynn S. Stillwell, Michael E. Webber
|
Pág. 1 - 18
|
|
|
|
Sungil Jeon, Saeid Rajabzadeh, Ryo Okamura, Toru Ishigami, Susumu Hasegawa, Noriaki Kato, Hideto Matsuyama
|
Pág. 1 - 11
|
|
|
|
Ripendra Awal, Haimanote K. Bayabil, Ali Fares
|
Pág. 1 - 18
|
|
|
|
Thomas Grischek, Rico Bartak
|
Pág. 1 - 12
|
|
|
|
Jos Frijns, Heather M. Smith, Stijn Brouwer, Kenisha Garnett, Richard Elelman, Paul Jeffrey
|
Pág. 1 - 13
|
|
|
|
Yi Hong, Céline Bonhomme, Ghassan Chebbo
|
Pág. 1 - 18
|
|
|
|
John P. Gannon, David A. Kinner, Mark L. Lord
|
Pág. 1 - 9
|
|
|
|
Gengyu He, Jingjing Yan, Jinghua Sha, Ci Song, Shuai Zhong
|
Pág. 1 - 18
|
|