|
|
Ye Yuan, Weihong Gong, Guojun Wang and Jun Wang
|
|
|
|
|
Yunkai Ruan, Ranran Huo, Jinzi Chen, Weicheng Liu, Xin Zhou, Tanhua Wang, Mingzhi Hou and Wei Huang
|
|
|
|
|
Monika Mysliwy and Vladimir Pe?ic
|
|
|
|
|
Hua Zhu, Qing Zhang, Ligang Xu, Ying Liu, Yan Wang and Shuzhan Ma
|
|
|
|
|
Abdullah Gokhan Yilmaz, Monzur Alam Imteaz, Abdallah Shanableh, Rami Al-Ruzouq, Serter Atabay and Khaled Haddad
|
|
|
|
|
Ying Zhang, Wenhong Dai and Xiang Liu
|
|
|
|
|
Alexander Dorofeev, Anna Pelevina, Yuri Nikolaev, Yulia Berestovskaya, Evgeny Gruzdev, Andrey Mardanov and Nikolai Pimenov
|
|
|
|
|
Luiz Eduardo Nochi Castro, Larissa Resende Matheus, Rosana Rabelo Mançano, William Gustavo Sganzerla, Rafael Gabriel da Rosa, Tiago Linhares Cruz Tabosa Barroso, Vanessa Cosme Ferreira and Leda Maria Saragiotto Colpini
|
|
|
|
|
Zhian Ye, Shaoxin Kang, Zhengjiang Wang, Qi Jiang, Jiangtao Zhang, Bin Zheng and Jinlei Wang
|
|
|
|
|
Inayatullah Katohar, Rajesh Kumar Soothar, Farman Ali Chandio, Mashooque Ali Talpur, Shakeel Ahmed Soomro, Ashutus Singha, Li Bin and Muhammad Uris Mirjat
|
|
|
|
|
Khizar Hussain Shah, Noor S. Shah, Gul Afshan Khan, Sadaf Sarfraz, Jibran Iqbal, Aneeqa Batool, Ahmad Jwuiyad, Shabnam Shahida, Changseok Han and Monika Wawrzkiewicz
|
|
|
|
|
Sefiu Olaitan Amusat, Temesgen Girma Kebede, Edward Ndumiso Nxumalo, Simiso Dube and Mathew Muzi Nindi
|
|
|
|
|
Zigui Wu, Chuansheng Huang, Shuren Hao, Junyi Li, Li Miao and Tongyuan Zhang
|
|
|
|
|
Xueyu Wei, Saraschandra Naraginti, Pengli Chen, Jiyuan Li, Xiaofan Yang and Buwei Li
|
|
|
|
|
Hefdhallah S. Al-Aizari, Fatima Aslaou, Ali R. Al-Aizari, Abdel-Basit Al-Odayni and Abdul-Jaleel M. Al-Aizari
|
|
|
|
|
Maja Poznanovic Spahic, Goran Marinkovic, Darko Spahic, Sanja Sakan, Ivana Jovanic, Marina Magazinovic and Nata?a Obradovic
|
|
|
|
|
Pu Zhang, Zhe Zhang, Lihua Liang, Lei Li, Chenyang Cao and R. Lawrence Edwards
|
|
|
|
|
Heng Li and Bingxiang Huang
|
|
|
|
|
Yulia Frank, Alijon Khusanov, Mansur Yuldashov, Egor Vorobiev, Svetlana Rakhmatullina, Alexey Rednikin, Sherzodbek Tashbaev, Sarvinoz Mamatkarimova, Kristina Ruchkina, Sirojiddin Namozov, Laziz Turaev, Jobir Sobirov, Akramjon Yuldashev and Danil Vorobiev
|
|
|
|
|
Guangwei Jia, Sheng Li, Feilong Jie, Yanyan Ge, Na Liu and Fuli Liang
|
|
|
|
|
Muneerah Alomar, Badriah S. Almutairi, Seham S. Alterary, Manal A. Awad, Fida Hussain, Awatif A. Hendi, Maha F. El-Tohamy and N. Al-Hoshani
|
|
|
|
|
Tapia-Larios Claudia and Olivero-Verbel Jesus
|
|
|
|
|
Hefei Huang, Huijuan Cui and Vijay P. Singh
|
|
|
|
|
Yulong Liu, Shuxian Liu and Juepu Chen
|
|
|
|
|
Hao Xue, Lei Wang, Lingsong Zhang, Yeyao Wang, Fansheng Meng and Min Xu
|
|
|
|
|
Xin-Tang Shen and Igor M. Belkin
|
|
|
|
|
Lingsong Zhang, Fansheng Meng, Na Liu, Jiasheng Zhang and Hao Xue
|
|
|
|
|
Huashuai Liu, Fan Yang and Hongchuan Wang
|
|
|
|
|
Karolina Migdal, Krzysztof Józwiakowski, Wojciech Czekala, Paulina Sliz, Jorge Manuel Rodrigues Tavares and Adelaide Almeida
|
|
|
|
|
Wenxia Lu, Xueyong Tian, Yongguang Ma, Yinyan Guan, Libo Liu and Liwei Shi
|
|
|
|
|
Liyu Quan, Chengshuai Liu, Chaojie Niu, Dong Zhao, Qingyuan Luo, Yingying Xu, Chenchen Zhao, Shangbin Liu and Caihong Hu
|
|
|
|
|
Jan Spriet, Ajeet Pratap Singh, Brian Considine, Madhu K. Murali and Aonghus McNabola
|
|
|
|
|
Sanaz Hadian, Hossein Afzalimehr and Jueyi Sui
|
|
|
|
|
Wanjun Zhang, Cunlin Xin and Shi Yu
|
|
|
|
|
|
Zhanna Mingaleva, Olga Chernova and Inna V. Mitrofanova
|
|
|
|
|
Sanbai Li, Zhijiang Kang and Yun Zhang
|
|
|
|
|
Mengmeng Tang, Chaoyong Wang, Zaitian Dong, Qianjin Che, Zetang Wang and Yuxuan Zhu
|
|
|
|
|
Wei Yan, Panfeng Chai and Changbiao Zhong
|
|
|
|
|
Hongtao Zhai, Jucui Wang, Yangchun Lu, Zhenxing Rao, Kai He, Shunyi Hao, Aidi Huo and Ahmed Adnan
|
|
|
|
|
Carolina Quimbaya-Ñañez, Efraím A. Serna-Galvis, Javier Silva-Agredo, Inés García-Rubio, Ricardo A. Torres-Palma and Yenny P. Ávila-Torres
|
|
|
|
|
Ruinan Liu, Xiwen Li, Xiujiu Yang and Ming Zhang
|
|
|
|
|
Dongxu Zhang, Guoqiang Liu, Yongkang Lai, Xiaohui Lin and Weihuang Cai
|
|
|
|
|
Muhammad Shettima Lawan, Rajeev Kumar, Jamshaid Rashid and Mohamed Abou El-Fetouh Barakat
|
|
|
|
|
Hussein A. Mohasseb, Wenbin Shen, Jiashuang Jiao and Qiwen Wu
|
|
|
|
|
Jun Yan, Haifan Xu, Linjuan Xu, Filip Gurkalo and Xiangyu Gao
|
|
|
|
|
Kazem Javan, Ali Altaee, Mariam Darestani, Mehrdad Mirabi, Farshad Azadmanesh, John L. Zhou and Hanieh Hosseini
|
|
|
|
|
Dibesh Khadka, Mukand S. Babel and Ambili G. Kamalamma
|
|
|
|
|
Yu Chen, Honglu Liu, Taotao Lu, Yan Li, Zhenhao Zheng and Yitong Wang
|
|
|
|
|
Xiaosong Zha, Shuren Wang and Deyu Zhang
|
|
|
|
|
Juan V. Molner, Juan M. Soria, Rebeca Pérez-González and Xavier Sòria-Perpinyà
|
|
|
|
|
Chun-Rui Wang, Liang-Min Huang, Jia-Yue Yu, Jian-Di Cai and Ta-Jen Chu
|
|
|
|
|
Junqing Xu, Meitian Pan, Cong Zou, Xueqiong Huang, Takeshi Hagio, Ryoichi Ichino, Long Kong and Liang Li
|
|
|
|
|
Suna Ekin Kali, Achira Amur, Lena K. Champlin, Mira S. Olson and Patrick L. Gurian
|
|
|
|
|
Mohammed Abdul Bari, Gnanathikkam Emmanuel Amirthanathan, Fitsum Markos Woldemeskel and Paul Martinus Feikema
|
|
|
|
|
Yaxian Hu, Xianwen Li, Simin Jiang, Junying Chen and Baowen Yan
|
|
|
|
|
Renato Oliveira da Silva Júnior, Helena Pereira Almeida, Marcio Sousa da Silva, Adriano Cuenya França, Eduardo Balleroni, Nailson dos Santos, Paulo Henrique Vilela, Adayana Maria Queiroz de Melo and José Tasso Felix Guimarães
|
|
|
|
|
Gokulan Ravindiran, Sivarethinamohan Rajamanickam, Sujatha Sivarethinamohan, Balamurugan Karupaiya Sathaiah, Gobinath Ravindran, Senthil Kumar Muniasamy and Gasim Hayder
|
|
|
|
|
Chenghan Luo, Shaoping Shang, Yanshuang Xie, Zhigang He, Guomei Wei, Feng Zhang, Lei Wang and Xueding Li
|
|
|
|
|
Danyang Li, Jinpei Yan, Zhiqiang Lu, Tianshu Chu, Jun Li and Tajen Chu
|
|
|
|
|
Weijia Li, Shiguo Xu, Xiaoqiang Chen, Dongning Han and Baoquan Mu
|
|
|
|
|
César Julio Cáceda Quiroz, Gabriela de Lourdes Fora Quispe, Milena Carpio Mamani, Gisela July Maraza Choque and Elisban Juani Sacari Sacari
|
|
|
|
|
Lu Zhang, Zengxin Zhang, Zhenhua Peng, Yang Xu, Ying Zhang and Jingqiao Mao
|
|
|
|
|
Enrique J. Flores-Munguía, José Luis Rosas-Acevedo, Aurelio Ramírez-Hernández, Alejandro Aparicio-Saguilan, Rosa M. Brito-Carmona and Juan Violante-González
|
|
|
|
|
Antonella Marsico, Angela Rizzo, Domenico Capolongo, Francesco De Giosa, Antonella Di Leo, Stefania Lisco, Giuseppe Mastronuzzi, Massimo Moretti, Giovanni Scardino and Giovanni Scicchitano
|
|
|
|
|
Syed Muzzamil Hussain Shah, Mohamed A. Yassin, Sani I. Abba, Dahiru U. Lawal, Ebrahim Hamid Hussein Al-Qadami, Fang Yenn Teo, Zahiraniza Mustaffa and Isam H. Aljundi
|
|
|
|
|
Di Li, Longfei Liang, Qidi Dong, Ruijue Wang, Tao Xu, Ling Qu, Zhiwei Wu, Bingyang Lyu, Shiliang Liu and Qibing Chen
|
|
|
|
|
Yuke Li, Yan Li, Hanfei Yang, Quan Hong, Guoyao Huang and Giri Kattel
|
|
|
|
|
Xianyong Guo, Fan Gao, Haoxuan Cui, Jiaxuan Liu, Hairong Wang, Lixin Liang, Yinghai Wu, Li Wan, Jing Wang, Cuiya Zhang and Guangjing Xu
|
|
|
|
|
Wufeng Cheng, Shenliang Chen, Jun Zhu, Xiaojing Zhong, Jin Hu and Junli Guo
|
|
|
|
|
Maria Cristina Collivignarelli, Francesca Maria Caccamo, Stefano Bellazzi, Maria Medina Llamas, Sabrina Sorlini and Chiara Milanese
|
|
|
|
|
Janja Svetina, Joerg Prestor and Mojca ?raj
|
|
|
|
|
Xinyi Huang, Shouming Feng, Shuaishuai Zhao, Jinlong Fan, Zhihao Qin and Shuhe Zhao
|
|
|
|
|
Jianwei Zeng, Xuegang Chen, Shidi Jin and Jiajia Fan
|
|
|
|
|
Michal Woszczyk, Alfred Stach, Jakub Nowosad, Izabela Zawiska, Katarzyna Bigus and Monika Rzodkiewicz
|
|
|